IniciGrupsConversesExplora
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Bradley Cooper

Autor/a de A Star Is Born [2018 film]

Inclou aquests noms: Bradley Cooper

MembresRessenyesPopularitatValoracióPreferit   Esdeveniments   
227 (6,451)5387,532 (3.82)0
Guardians of the Galaxy [2014 film] (Actor) 968 exemplars, 4 ressenyes
Guardians of the Galaxy Vol. 2 [2017 film] (Actor) 623 exemplars, 7 ressenyes
Avengers: Infinity War [2018 film] (Actor) 574 exemplars, 6 ressenyes
Avengers: Endgame [2019 film] (Actor.) 444 exemplars, 4 ressenyes
The Hangover [2009 film] (Actor) 423 exemplars, 4 ressenyes
Wedding Crashers [2005 film] 319 exemplars, 1 ressenya
American Sniper [2014 film] (Actor) 304 exemplars, 2 ressenyes
The A-Team [2010 film] (Actor) 286 exemplars, 2 ressenyes
Silver Linings Playbook [2012 film] 273 exemplars, 3 ressenyes
American Hustle [2013 film] (Actor) 215 exemplars, 1 ressenya
Limitless [2011 film] (Actor) 189 exemplars, 2 ressenyes
The Hangover Part II [2011 film] (Actor) 163 exemplars, 1 ressenya
Yes Man [2008 film] (Actor) 147 exemplars
Valentine's Day [2010 film] (Actor) 145 exemplars, 1 ressenya
Alias: The Complete First Season (Actor) 114 exemplars, 1 ressenya
Alias: The Complete Second Season 93 exemplars, 1 ressenya
All About Steve [2009 film] 73 exemplars, 1 ressenya
Joy [2015 film] (Actor) 70 exemplars
Aloha [2015 film] (Actor) 55 exemplars
Thor: Love and Thunder [2022 Film] (Actor) 54 exemplars, 1 ressenya
Burnt [2015 film] (Actor) 42 exemplars
The Rocker [2009 film] (Actor) 27 exemplars
Nightmare Alley [2021 film] 26 exemplars, 1 ressenya
The Midnight Meat Train {2008 film} (Actor) 20 exemplars, 1 ressenya
Case 39 [2009 film] 18 exemplars
The Words [2012 film] (Actor) 14 exemplars, 1 ressenya
Serena [2014 film] (Actor) 11 exemplars
Older Than America [2008 film] (Actor) 4 exemplars

Membres amb més obres

Preferits dels membres

Membres: Cap

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Nom normalitzat
Nom oficial
Altres noms
Data de naixement
Data de defunció
Lloc d'enterrament
Gènere
Nacionalitat
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
País (per posar en el mapa)
Lloc de naixement
Lloc de defunció
Causa de la mort
Llocs de residència
Educació
Professions
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Relacions
Agents
Organitzacions
Premis i honors
Biografia breu
Nota de desambiguació

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

Valoració dels membres

Mitjana: (3.82)
0.5 3
1 14
1.5 1
2 17
2.5 11
3 74
3.5 41
4 123
4.5 40
5 103

Arregla aquest autor

Combina/separa obres

Separa l'autor

Bradley Cooper actualment està considerat un «autor únic». Si una o més obres pertanyen a diferents autors homònims, procedeix a separar-los.

Inclou

Bradley Cooper comprèn 2 noms. Pots examinar i separar noms.

Combina amb

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 182,893,942 llibres! | Barra superior: Sempre visible