IniciGrupsConversesExploraTendències
Cerca al lloc
Has donat un cop d'ull al SantaThing, la tradició de fer-se regals de LibraryThing?
ignora
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Estadístiques de LibraryThing Local

Estadístiques

Els llocs preferits

1005 W Burnside, Portland, OR 97209
Strand Bookstore (342 preferits)
828 Broadway, New York, NY 10003
Harvard Book Store (193 preferits)
1256 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA 02138
1521 Tenth Avenue, Seattle, WA 98122
113-119 Charing Cross Road, London, WC2H 0EB United Kingdom
Seminary Co-op Bookstore (122 preferits)
5751 S. Woodlawn, Chicago, IL 60637
1628 16th Street, Denver, CO 80202
Blackwell's Oxford (115 preferits)
46-51 Broad Street, Oxford, OX1 3BQ United Kingdom
Boston Public Library (114 preferits)
700 Boylston Street, Boston, Massachusetts 02116
5th Avenue and 42nd Street, New York, NY 10018
Library of Congress (111 preferits)
10 First Street, SE, Washington, DC 20540
British Library (107 preferits)
96 Euston Road, London, NW1 2DB United Kingdom
Brookline Booksmith (100 preferits)
279 Harvard Street, Brookline, MA 02446-2908
Moe's Books (100 preferits)
2476 Telegraph Avenue, Berkeley, CA 94704
Book People (96 preferits)
603 N. Lamar Blvd, Austin, TX 78703
2526 East Colfax Avenue, Denver, CO 80206
Powell's - Hyde Park (91 preferits)
1501 East 57th Street, Chicago, IL 60637
Politics and Prose (89 preferits)
5015 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20008
1000 Fourth Ave., Seattle, WA 98104-1109
LibraryThing en coneix la col·lecció
Brattle Book Shop (88 preferits)
9 West Street, Boston, Massachusetts 02111
801 S.W. 10th Avenue, Portland, OR 97205
1517 Connecticut Avenue NW, Washington, DC 20036
Shakespeare & Co (82 preferits)
37, rue de la Bûcherie, Paris, 75005 France
City Lights Books (82 preferits)
261 Columbus Avenue at Broadway, San Francisco, CA 94133
Green Apple Books (80 preferits)
506 Clement Street, San Francisco, CA 94118

Llocs per país

PaísLlibreriesBiblioteques
United States13,33723,006
United Kingdom3,2335,395
France3,4494,817
Canada2,6474,476
Japan3,2671,949
Germany2,0841,555
Argentina3,052272
Australia1,1601,419
Spain7801,036
Sweden4181,375
Belgium5031,110
Netherlands935575
Italy587464
Finland311676
Uruguay237530
Denmark273477
Switzerland268464
New Zealand385323
Ireland183400
Chile44714
South Africa127293
Norway218201
Austria246132
Poland196123
Brazil175123
Mexico19756
Ecuador2324
Hong Kong98109
Colombia18225
Peru1959
Central African Republic1770
India9382
Venezuela1623
Taiwan29134
Czech Republic6494
Lithuania34118
Russian Federation12324
Portugal9927
Singapore5051
Israel6230
Greece4942
Slovenia3654
Paraguay862
Turkey5527
Bolivia800
Thailand3836
Croatia/Hrvatska3829
China4323
Malta263
Estonia3326
Serbia469
Hungary3321
Pakistan2029
Philippines3014
Tanzania2023
Romania339
Egypt1520
Indonesia313
Ukraine2410
Malaysia1617
Trinidad and Tobago228
Belize125
United Arab Emirates323
Slovak Republic205
Iceland159
Greenland221
Isle of Man137
Cayman Islands613
Latvia126
Luxembourg144
Macao98
Faroe Islands017
Puerto Rico413
Congo, The Democratic Republic of the151
Vietnam510
Lebanon69
Korea, Republic of85
Costa Rica76
Cyprus211
Bermuda93
Guatemala84
Andorra011
Georgia92
Myanmar29
Jersey73
Bangladesh55
Nepal55
Virgin Islands, British46
Turks and Caicos Islands46
Saudi Arabia19
Dominican Republic010
Gibraltar73
Liechtenstein09
Panama54
Nigeria35
Bulgaria53
Sri Lanka35
Kenya17
Senegal17
Monaco17
Suriname71
Bosnia and Herzegovina62
Cuba34
Guyana52
Guam07
Belarus51
Jordan06
Holy See (Vatican City State)15
Armenia32
Honduras32
Papua New Guinea23
Guernsey23
Oman14
Bahrain14
Qatar14
Swaziland04
Namibia22
Antigua and Barbuda22
Moldova, Republic of22
Jamaica04
New Caledonia40
Morocco13
Netherlands Antilles04
Mozambique04
Zimbabwe04
Cambodia04
French Guiana31
Libyan Arab Jamahiriya31
Brunei Darussalam21
Samoa21
Somalia12
Haiti12
Bahamas12
Uganda12
Iran, Islamic Republic of03
Macedonia, The Former Yugoslav Republic03
Zambia03
Syrian Arab Republic12
Montenegro21
American Samoa12
Korea, Democratic People's Republic21
Afghanistan12
San Marino02
Saint Lucia20
Bhutan02
Saint Helena11
Gambia11
Micronesia, Federated States of11
European Union11
British Indian Ocean Territory11
Tunisia11
Ghana02
United States Minor Outlying Islands02
Aruba02
Sudan02
Nicaragua02
Guadeloupe02
Svalbard and Jan Mayen Islands02
Fiji20
Uzbekistan02
Vanuatu02
Kuwait02
Mali02
Pitcairn Island02
Azerbaijan02
Botswana02
Cocos (Keeling) Islands02
El Salvador01
Mauritius01
Benin01
Tonga10
Albania01
Burkina Faso01
Iraq01
Aland Islands10
Cameroon01
Falkland Islands (Malvinas)01
Togo01
Ethiopia01
Montserrat01
Angola01
South Georgia and the South Sandwich Isl01
Ascension Island01
Cote d'Ivoire01
Algeria10
Antarctica01
Anguilla01
Palestinian Territory, Occupied10
Lesotho01
Seychelles01
Cook Islands01
Malawi01
Lao People's Democratic Republic10
Saint Pierre and Miquelon01
Barbados01
Madagascar01
Burundi01
Maldives01
Guinea-Bissau01
Kazakhstan01
Tristan da Cunha01
Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 164,311,152 llibres! | Barra superior: Sempre visible