Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de Archivist13

Selecció a l'atzar de la biblioteca de Archivist13

Nausea (New Directions Paperbook) de Jean-Paul Sartre

Cat's Cradle (Essential Penguin) de Kurt Vonnegut

Last Winter We Parted de Fuminori Nakamura

Out of the Mountains: The Coming Age of the Urban Guerrilla de David Kilcullen

The Norman Conquest de Marc Morris

The Silmarillion de J.R.R. Tolkien

The Strange Library de Haruki Murakami

Membres amb els llibres de Archivist13

Galeria del membre (9)

(mostra totes 9 imatges)

Insígnies d'ajudant

Buccaneer BoxFiver

 

Membre: Archivist13

Col·leccionsearly Reviewer/Giveaway (40), Read (389), La teva biblioteca (394), Llista de desitjos (57), Per llegir (45), Llegit, però no el tinc (6), Preferits (51), Totes les col·leccions (544)

Ressenyes99 ressenyes

Etiquetesto-read (96), books-i-have-read (76), politics (5), horror (4), fiction (4), LT member giveaway (3), terrorism (3), alcoholism (3), music (3), fantasy (3) — mostra totes les etiquetes

SuportLlibre (544), Llibre en paper (503), Audiollibre (3), Llibre electrònic (31)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Quant a miI am An Academic Reference and Instruction Librarian with an MLIS from Drexel University and a BA in History from Temple University.
I am a musician/composer, currently working on soundtrack music with the band ISOLATED COCKPIT. I also write a blog titled The Thugbrarian Review, reviewing the books I receive from LibraryThing, Goodreads, and NETGALLEY. I also review new music on the blog, mostly post-punk, experimental and other underground genres. My blog is directed at readers who like dark music and edgy books. Visit the Thugbrarian Review at http://www.thugbrarianreview.wordpress.com/
My reading interests are History, politics, 20th century classics,urban studies, biography, current events, horror, Sci-fi/Fantasy, and Suspense.

Quant a
la meva biblioteca
my collection is as eclectic as I am. I have many interests- it shows in my personal library. I will read almost anything that grabs my interest. I am particularly fond of non-fiction, such as History, Politics and social Science, but also love a good fiction classic in the vein of Saul Bellow, Faulkner and newer classics by Palahniuk and Cormac McCarthy.

GrupsAncient History, Librarians who LibraryThing, Non-Fiction Readers, One LibraryThing, One Book, Reviews of Early Reviewers Books, The Weird Tradition, What Are You Reading Now?

Autors preferitsHonoré de Balzac, Saul Bellow, Albert Camus, Nick Cave, Louis-Ferdinand Céline, William Faulkner, Graham Greene, Mike Hudson, Menander, John Steinbeck (Preferits compartits)

LlocsPreferits | Visitat

Llibreries preferidesBauman Rare Books, Bibliophile Bookshop, Jeannie's Used Books, Last Word Bookshop

Biblioteques preferidesEwell Sale Stewart Library - Academy of Natural Sciences of Drexel University, Free Library of Philadelphia - Central Library, Lansdowne Public Library, Library of the American Philosophical Society, Norfolk (Va.) Public Library System - Kirn Memorial Library (main branch), Norfolk Public Library System - Blyden Branch Library, Norfolk Public Library System - Van Wyck Branch Library, Old Dominion University - Patricia W. and J. Douglas Perry Library, Samuel L. Paley Library - Temple University, Tamiment Library & Robert F. Wagner Labor Archives, NYU, The Rosenbach Museum & Library, University of Pennsylvania Van Pelt Library

Altres preferitsThe Academy of Natural Sciences of Drexel University

Pàgina d'inicihttp://www.thugbrarianreview.wordpress.com/

MembresiaER. Crítics Matiners del LibraryThing/Donacions de membres

També aDiscogs, Facebook, LinkedIn

Nom realJoseph L. Annaruma

UbicacióRichmond, Va.

Tipus de comptepúblic

URL /profile/Archivist13 (perfil)
/catalog/Archivist13 (biblioteca)

Membre des deSep 29, 2011

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 158,932,719 llibres! | Barra superior: Sempre visible