Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de BookBindingBobby

Selecció a l'atzar de la biblioteca de BookBindingBobby

Pet Sematary de Stephen King

The Waste Lands (The Dark Tower, Book 3) de Stephen King

Strange Wine de Harlan Ellison

Carrie de Stephen King

Dracula (Enriched Classics Series) de Bram Stoker

The Burning de Bentley Little

The Hellbound Heart de Clive Barker

Membres amb els llibres de BookBindingBobby

Connexions amb altres membres

Amics: breathtest, BrianKeene, NatalieD, silversurfer

Insígnies d'ajudant

Common KnowledgeFiverTenner

 

Membre: BookBindingBobby

Col·leccionsLa teva biblioteca (185)

Ressenyes14 ressenyes

EtiquetesHorror (56), Thriller (7), Fantasy (6), Science Fiction (5), Autobiography (4), Mystery (4), Dark Fantasy (3), Fiction (3), Classic (3), Comedy (2) — mostra totes les etiquetes

SuportLlibre (185), Llibre en paper (170), Audiollibre (1)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Quant a miI don't like folks who use the phrase "guilty pleasure". I don't like e-books. I want to live in a boarding-house with Ray Bradbury, Harlan Ellison, Thomas Pynchon, Stephen King, and a resurrected William Faulkner, and at night we will all sit down with some brewskies and watch 'American Idol'.

Quant a
la meva biblioteca
I don't add many books. I have only a small fraction of my library put up here on LT. My literary diet consists of steady streams of both trash and caviar, though I do consider Stephen King to be a far better writer than he is given credit for.

GrupsBarker's Minions, Fans of Robert R. McCammon, Ghost Stories, Past and Present, Gravity's Rainbow Support Group, Hardboiled / Noir Crime Fiction, Heavy Metal, Horror, Horror Book Club, Horror Writers and Writing, King's Dear Constant Readersmostra tots els grups

Autors preferitsPaul Auster, Clive Barker, Ray Bradbury, Charles Bukowski, Michael Chabon, Don DeLillo, Harlan Ellison, William Faulkner, Neil Gaiman, Joe Hill, John Irving, Brian Keene, Jack Ketchum, Stephen King, Dean Koontz, Joe R. Lansdale, Richard Laymon, Dennis Lehane, Elmore Leonard, Bentley Little, Robert R. McCammon, Cormac McCarthy, Chuck Palahniuk, Tom Piccirilli, Thomas Pynchon, Philip Roth, J. D. Salinger, John Steinbeck, Hunter S. Thompson, Kurt Vonnegut, Donald E. Westlake (Preferits compartits)

Tipus de comptepúblic

URL /profile/BookBindingBobby (perfil)
/catalog/BookBindingBobby (biblioteca)

Membre des deNov 14, 2007

LibraryThing ha canviat a un sistema de missatges privats i ha retirat totes les publicacions de la pàgina del perfil. Ara es troben a la secció de Missatges.

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 170,447,171 llibres! | Barra superior: Sempre visible