Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de adelavoe

Selecció a l'atzar de la biblioteca de adelavoe

Acts of Faith de Philip Caputo

Answered Prayers: The Unfinished Novel de Truman Capote

Howl and Other Poems (City Lights Pocket Poets, No. 4) de Allen Ginsberg

The Portable Dorothy Parker de Brendan Gill

Zastrozzi and St. Irvyne (The World's Classics) de Percy Bysshe Shelley

Luck of the Draw: A Novel de Carolina Garcia Aguilera

So Many Books, So Little Time: A Year of Passionate Reading de Sara Nelson

Membres amb els llibres de adelavoe

Galeria del membre (2)

(mostra totes 2 imatges)

Insígnies d'ajudant

FiverTenner

 

Membre: adelavoe

Col·leccionsLa teva biblioteca (3,000)

Ressenyes7 ressenyes

Etiquetesfiction (239), literature (90), biography (83), literary fiction (43), Fiction (37), essays (35), short fiction (33), Biography (28), short stories (22), poetry (19) — mostra totes les etiquetes

SuportSense marcar (9), Llibre (2,991), Llibre en paper (2,672), Audiollibre (15), Llibre electrònic (6)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

GrupsBiographies, Memoirs and Autobiographies, Fans of Joyce Carol Oates, I Love Jane Austen, Reviews of Early Reviewers Books, The Brontës, What the Dickens...?

Autors preferitsJane Austen, Honoré de Balzac, Pat Barker, Simone de Beauvoir, Ray Bradbury, Anne Brontë, Charlotte Brontë, Emily Brontë, A. S. Byatt, Truman Capote, Willa Cather, Susanna Clarke, Colette, Charles Dickens, Emily Dickinson, Isak Dinesen, Arthur Conan Doyle, James Ellroy, F. Scott Fitzgerald, Mary Eleanor Wilkins Freeman, Stephen Fry, Margaret George, Nadine Gordimer, Brothers Grimm, Lillian Hellman, Ernest Hemingway, Carl Hiaasen, Patricia Highsmith, Langston Hughes, Zora Neale Hurston, John Irving, Erica Jong, Jack Kerouac, Katherine Mansfield, Christopher Marlowe, Bobbie Ann Mason, Carson McCullers, Colleen McCullough, Edna St. Vincent Millay, V. S. Naipaul, Anaïs Nin, Joyce Carol Oates, Orhan Pamuk, Dorothy Parker, Marge Piercy, Sylvia Plath, Edgar Allan Poe, Katherine Anne Porter, Annie Proulx, J. K. Rowling, Marquis de Sade, Anne Sexton, Zadie Smith, Susan Sontag, John Steinbeck, Robert Louis Stevenson, Hunter S. Thompson, J. R. R. Tolkien, John Kennedy Toole, Irvine Welsh, P. G. Wodehouse, Émile Zola (Preferits compartits)

MembresiaER. LibraryThing Early Reviewers

Nom realAnna Delavoe

UbicacióPembroke Pines FL

Tipus de comptepúblic

URL /profile/adelavoe (perfil)
/catalog/adelavoe (biblioteca)

Membre des deMay 14, 2009

LibraryThing ha canviat a un sistema de missatges privats i ha retirat totes les publicacions de la pàgina del perfil. Ara es troben a la secció de Missatges.

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 170,407,111 llibres! | Barra superior: Sempre visible