Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de breezygrl44

Selecció a l'atzar de la biblioteca de breezygrl44

The Random House College Dictionary - Revised, Unabridged, Indexed de zz Random House

How To Speak Dutchified English, Volume 1 de Gary zz Gates

Bingo de Rita Mae Brown

Bella Mafia: A Novel de Lynda La Plante

The Stargazey de Martha Grimes

The Chamber de John Grisham

The Tenth Circle de Jodi Picoult

Membres amb els llibres de breezygrl44

Connexions amb altres membres

Amics: boswellbaxter, CarolO, dawnlovesbooks, mccormicka44, NADiaman, shazjhb, southernbooklady

Biblioteca interessant: boswellbaxter, CarolO, dawnlovesbooks, writergirl, yarnpiggy

Contactes: teelgee

Galeria del membre (5)

(mostra totes 5 imatges)

Insígnies d'ajudant

FiverTenner

 

Membre: breezygrl44

Col·leccionsLa teva biblioteca (795), fiction (69), current textbooks (2), Llegint actualment (4), Per llegir (62), Preferits (4), Totes les col·leccions (864)

Ressenyes8 ressenyes

Etiquetesreference (175), asian (49), decorating (24), memoir (23), LBGT (22), self-help (21), travel (15), advanced reader's copy (9), pets (8), autographed (7) — mostra totes les etiquetes

SuportSense marcar (5), Llibre (857), Llibre en paper (811), Audiollibre (8), Llibre electrònic (1), Altres (2)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Quant a miI have always loved books and hate to part with any. I had to leave many behind when I moved from NJ to NC in 2004. I buy mostly hardcovers or trade paperbacks. My eldest daughter Lisa and her daughter/my grandaughter Katie love reading as much a I do and often borrow books from me. April 2013 I relocated from NC to PA to be closer to my children. Just barely survived the worst winter of my life. YUCK! Really near to update this list.........where do I even start?

Quant a
la meva biblioteca
My library is very eclectic and special. I love this LibraryThing.com because Im finally able to sort and put in order my huge collection. I have found a few duplicates which I will share with my friend Edwanda (also a bibliophile).

Grups1001 Books to read before you die, Bas Bleu, CBPC 1st Thursday Book Club, Fans of Alice Hoffman, Knitters Inc.

Autors preferitsIsabel Allende, Margaret Atwood, Elizabeth Berg, Chris Bohjalian, T. C. Boyle, Rita Mae Brown, Tracy Chevalier, Patricia Cornwell, Liza Dalby, Janet Evanovich, Fannie Flagg, Elizabeth George, John Grisham, Alice Hoffman, Khaled Hosseini, John Irving, P. D. James, Shawna Kenney, Anne Lamott, Armistead Maupin, Belva Plain, Kathy Reichs, Jean P. Sasson, Anita Shreve, Alexander McCall Smith, Gloria Steinem, Amy Tan, Michelle Tea, Adriana Trigiani, Gail Tsukiyama, Anne Tyler, Susan Vreeland, Alice Walker (Preferits compartits)

LlocsPreferits

Llibreries preferidesBeach Road Books, Bookery & Coffee Bar, Old Books on Front Street, Pomegranate Books, Quarter Moon Books, Rocking Chair Books & Antiques, Two Sisters Bookery

Biblioteques preferidesBrunswick County Libraries - G.V. Barbee, Sr. Library, Brunswick County Libraries - Margaret & James Harper, Jr. Library, New Hanover County Public Library - Myrtle Grove Branch

MembresiaER. LibraryThing Early Reviewers

També aFacebook

Nom realCarol Osnato

Ubicaciówilmington,NC

Tipus de comptepúblic

URL /profile/breezygrl44 (perfil)
/catalog/breezygrl44 (biblioteca)

Membre des deDec 25, 2008

Llegint actualmentCultural Anthropology: A Perspective on the Human Condition de Emily A. Schultz
Talking About People: Readings in Cultural Anthropology de William Haviland
The Chester Chronicles de Kermit Moyer
Saffron Dreams de Shaila Abdullah

LibraryThing ha canviat a un sistema de missatges privats i ha retirat totes les publicacions de la pàgina del perfil. Ara es troben a la secció de Missatges.

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 170,137,948 llibres! | Barra superior: Sempre visible