Membrekgodey

Col·leccions
Etiquetes
fiction (548), joseph's (342), bought for work (257), bought via CCI (250), gift (169), non-fiction (147), fantasy (143), series (132), young adult (119), Box EF1 (99), christmas (90), science fiction (89), mystery (87), Box JB3 (77), murder mystery (73), Box EF16 (72), ARC (71), Box EF15 (66), Box EF7 (50), historical (48), book 1 (47), Box EF13 (47), Box EF18 (46), Box EF14 (45), Box JB2 (44), SantaThing (42), Box EF4 (41), signed (40), short stories (40), Box EF11 (39), Box EF3 (39), Box EF12 (37), Box EF17 (33), Box EF19 (33), Box EF10 (32), birthday (32), Box EF21 (31), Box EF20 (30), from joseph (29), Box EF9 (29), india (27), Box EF6 (27), from qdc (26), book 2 (25), classic (25), Box EF8 (25), biography (24), Box EF2 (23), Box EF5 (23), science (23), autobiography (22), food (22), 75ers christmas swap (20), from carol (19), comics (19), humour (18), computers (18), book 3 (18), philosophy (18), birthday 2011 (17), numbered (17), graphic novel (17), to joseph (16), christmas 2013 (15), from parents (15), recipes (15), companion book (15), mathematics (14), christmas 2012 (14), for class (14), girls (14), christmas 2010 (13), religion (13), programming (13), cookbook (13), television (13), anthology (12), textbook (12), 20th century (11), 19th century (11), farm (11), contemporary fiction (10), collections (10), physics (10), little house (9), adventure (9), pioneers (9), anthologies (9), book 4 (9), fairy tales (9), children (8), 75ers christmas swap 2019 (8), cooking (8), star trek (8), poetry (7), 75ers christmas swap 2016 (7), programming languages (7), hinduism (7), christian (7), poirot (7), chronicles of narnia (7), coming of age (6), romance (6), dystopian (6), space (6), russia (6), britain (6), bought via CC (5), politics (5), tomboys (5), america (5), SantaThing 2014 (5), birthday 2012 (5), SantaThing 2021 (5), birthday 2014 (5), SantaThing 2013 (5), history (5), katy (4), doctor who (4), miss marple (4), ramayana (4), animorphs (4), douglas adams (4), winnie the pooh (4), no 1. ladies detective agency (4), sally lockhart (4), earthsea (4), SantaThing 2012 (4), ender (4), SantaThing 2016 (4), 18th century (4), from sibyx (4), computer science (4), SantaThing 2019 (4), SantaThing 2017 (4), discworld (4), book 5 (4), SantaThing 2015 (4), epic (4), SantaThing 2022 (4), chrismas 2022 (4), harry potter (4), islam (3), indian (3), 75ers christmas swap 2017 (3), birthday 2013 (3), steampunk (3), code (3), animals (3), fairy tale (3), book 6 (3), famous five (3), satire (3), tcp/ip (3), german (3), oberlin (3), from matt (3), redditgifts (3), books 2015 (3), experiments (3), memoir (3), bartimaeus (3), book 8 (3), from mayra (3), book 7 (3), lt-early-reviewers (3), SantaThing 2011 (3), networking (3), his dark materials (3), hunger games (3), to naanaji (2), christmas 2022 (2), trivia (2), 75ers christmas swap 2022 (2), middle-east (2), ember (2), worldbuilders (2), from jacob (2), psammead (2), incarceron (2), mythology (2), essays (2), birthday 2017 (2), from ridecell (2), from Jacob (2), from julia (2), 4th edition (2), yes minister (2), calculus (2), 2nd edition (2), the sandman (2), information theory (2), vegetarian (2), hacking (2), superhero (2), roald dahl (2), instructions (2), python (2), crispin (2), java (2), china (2), scheme (2), chronicles of prydain (2), zombies (2), american gods (2), art (2), codes (2), the lord of the rings (2), c (2), language (2), french (2), literature (2), 1980s (2), future (2), fables (2), world war II (2), sea (2), world (2), letters (2), reality (2), drama (2), dictionary (2), mafia (2), torchwood (2), book 9 (2), pakistan (2), great depression (1), book 10 (1), cats (1), feminist (1), victorian (1), book 11 (1), los alamos (1), dune (1), arthurian (1), cyberpunk (1), cc secret friend (1), cc secret friend 2019 (1), for children (1), agatha christie (1), nature (1), people skills (1), princesses (1), from Reid Hoffman (1), from Jon Rice (1), from Creative Commons (1), contemporary (1), austria (1), england (1), boarding school (1), african-american literature (1), urban fantasy (1), king arthur (1), italy (1), magical realism (1), music (1), scotland (1), chinese (1), movies (1), books (1), travel (1), ships (1), from adam (1), shabanu (1), voyager (1), ringworld (1), matrices (1), book 16 (1), book 15 (1), little free library (1), web development (1), boston jane (1), vizag (1), the weirdling cycle (1), to the ends of the earth (1), peerage (1), preacher (1), y the last man (1), chronology (1), the new cut gang (1), perry mason (1), ireland (1), acacia (1), wildlife (1), chemistry (1), cognition (1), chief inspector barnaby (1), space opera (1), mashups (1), cousins (1), mbti (1), thursday next (1), feel good (1), underland chronicles (1), damaged (1), from corinne (1), oliver (1), brazil (1), megamorphs (1), religious epics (1)
Núvols
Núvol d'etiquetes, Núvol d'autors, Mirall d'etiquetes
Suport
Grups
S'ha unit
Jan 26, 2010
Real Name
Kriti Godey
Ubicació
Oberlin, OH
Pàgina d'inici
http://justaworldaway.com
Memberships
Also On
Ara mateix l'estic llegint
Autors preferits
Preferits locals

Llibreries: Books on the Square, Half Price Books - Crossroads, Logos Books & Records, MindFair, Strand Bookstore

Biblioteques: Oberlin College Library, Oberlin Public Library

Member Connections

Amics
Biblioteca interessant