Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de kiwiflowa

Selecció a l'atzar de la biblioteca de kiwiflowa

Battle Cry of Freedom: The Civil War Era (Oxford History of the United States) de James M. McPherson

The Last Temptation of Christ de Nikos Kazantzakis

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society de Mary Ann Shaffer

Anne of the Island de L. M. Montgomery

The Prime of Miss Jean Brodie de Muriel Spark

84, Charing Cross Road de Helene Hanff

Venetia de Georgette Heyer

Membres amb els llibres de kiwiflowa

Galeria del membre (5)

(mostra totes 5 imatges)

Insígnies d'ajudant

Common KnowledgeMember RecommendationsCover UploadingHelperTalk Spam-FightingFiverTennerFifteener

 

Membre: kiwiflowa

Col·leccionsRead in 2018 (15), Read 2015 to 2017 (107), Read in 2014 (58), La teva biblioteca (619), Per llegir (482), Llista de desitjos (133), Llegint actualment (2), Llegit, però no el tinc (628), read in 2013 (46), read in 2012 (39), read in 2011 (33), read in 2010 (94), read in 2009 (88), Preferits (66), Totes les col·leccions (1,463)

Ressenyes40 ressenyes

Etiquetesdo not own (129), read in 2007 (60), fiction (42), ACL (32), TBR (32), read in 2008 (29), from Borders (26), Favourite Series (22), swapped at bookshop (22), (21) — mostra totes les etiquetes

SuportLlibre (1,463), Llibre en paper (1,430), Audiollibre (19), Llibre electrònic (3)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Recomanacions75 recomanacions

Quant a
la meva biblioteca
A huge TBR and wishlist - the older I get the broader my interests and the more I want to read as impossible as that may seem.

Grups1001 Books to read before you die, 2013 Category Challenge, 2015 Category Challenge, 75 Books Challenge for 2012, 75 Books Challenge for 2013, 75 Books Challenge for 2014, 75 Books Challenge for 2015, Crime, Thriller & Mystery, Fans of Joyce Carol Oates, Horror!mostra tots els grups

Autors preferitsJane Austen, L. M. Montgomery, Sharon Kay Penman, Louise Penny, Barbara Pym, J. K. Rowling, Laura Ingalls Wilder, Connie Willis (Preferits compartits)

LlocsPreferits | Visitat

Llibreries preferidesubiq (previously University Bookshop Ltd), Unity Books

Biblioteques preferidesAuckland Central City Library Tāmaki Pātaka Kōrero

Nom realLisa

UbicacióNew Zealand

Tipus de comptepúblic

URL /profile/kiwiflowa (perfil)
/catalog/kiwiflowa (biblioteca)

Membre des deMay 19, 2007

Llegint actualmentCertainty de Madeleine Thien
Britain after Rome: The Fall and Rise, 400 - 1070: Anglo-Saxon Britain: V.2 1 (Allen Lane History) de Robin Fleming

LibraryThing ha canviat a un sistema de missatges privats i ha retirat totes les publicacions de la pàgina del perfil. Ara es troben a la secció de Missatges.

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 170,250,874 llibres! | Barra superior: Sempre visible