Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de kiwiflowa

Selecció a l'atzar de la biblioteca de kiwiflowa

The Great Gatsby de F.Scott Fitzgerald

Towers of Silence (Raj Quartet) de Paul Scott

American Pastoral de Philip Roth

Deaf Sentence: A Novel de David Lodge

The Johnstown Flood de David McCullough

The Land of Steady Habits: A Novel de Ted Thompson

The Forests of Avalon de Marion Zimmer Bradley

Membres amb els llibres de kiwiflowa

Galeria del membre (5)

(mostra totes 5 imatges)

Fonts RSS

Llibres afegits fa poc

Ressenyes de kiwiflowa

Ressenyes de llibres de kiwiflowa, excloent-hi les de kiwiflowa

Insígnies d'ajudant

Common KnowledgeMember RecommendationsCover UploadingHelperTalk Spam-FightingFiverTenner

 

Membre: kiwiflowa

Col·leccionsRead in 2018 (15), Read 2015 to 2017 (107), Read in 2014 (58), La teva biblioteca (619), Per llegir (482), Llista de desitjos (133), Llegint actualment (2), Llegit, però no el tinc (628), read in 2013 (46), read in 2012 (39), read in 2011 (33), read in 2010 (94), read in 2009 (88), Preferits (66), Totes les col·leccions (1,463)

Ressenyes40 ressenyes

Etiquetesdo not own (129), read in 2007 (60), fiction (42), ACL (32), TBR (32), read in 2008 (29), from Borders (26), Favourite Series (22), swapped at bookshop (22), (21) — mostra totes les etiquetes

SuportLlibre (1,463), Llibre en paper (1,430), Audiollibre (19), Llibre electrònic (3)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Recomanacions75 recomanacions

Quant a
la meva biblioteca
A huge TBR and wishlist - the older I get the broader my interests and the more I want to read as impossible as that may seem.

Grups1001 Books to read before you die, 2013 Category Challenge, 2015 Category Challenge, 75 Books Challenge for 2012, 75 Books Challenge for 2013, 75 Books Challenge for 2014, 75 Books Challenge for 2015, Crime, Thriller & Mystery, Fans of Joyce Carol Oates, Horror!mostra tots els grups

Autors preferitsJane Austen, L. M. Montgomery, Sharon Kay Penman, Louise Penny, Barbara Pym, J. K. Rowling, Laura Ingalls Wilder, Connie Willis (Preferits compartits)

LlocsPreferits | Visitat

Llibreries preferidesubiq (previously University Bookshop Ltd), Unity Books

Biblioteques preferidesAuckland Central City Library

Nom realLisa

UbicacióNew Zealand

Tipus de comptepúblic

URL /profile/kiwiflowa (perfil)
/catalog/kiwiflowa (biblioteca)

Membre des deMay 19, 2007

Llegint actualmentCertainty de Madeleine Thien
Britain after Rome: The Fall and Rise, 400 - 1070: Anglo-Saxon Britain: V.2 1 (Allen Lane History) de Robin Fleming

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 155,779,698 llibres! | Barra superior: Sempre visible