Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Autor de LibraryThing:
Lyza Danger Gardner

Lyza Danger Gardner és un autor/a de LibraryThing, un autor/a que afegeix la seva biblioteca personal a LibraryThing.

Vegeu la pàgina d'autor de Lyza Danger Gardner.

Cerca en els llibres de lyzadanger

Membres amb els llibres de lyzadanger

Fonts RSS

Llibres afegits fa poc

Ressenyes de lyzadanger

Ressenyes de llibres de lyzadanger, excloent-hi les de lyzadanger

Insígnies d'ajudant

Common KnowledgeHelperMember RecommendationsFiverTenner

 

Membre: lyzadanger

Col·leccionsLa teva biblioteca (1,027), Unowned (29), Missing, Needs Review (44), eBooks and Audio (43), Art and Design (28), Biography (27), Books I've Read (421), Business and Economics (8), Children's (38), Ancient, Classical and Medieval (73), Computer Science and Technical (19), Drama (29), Food and Cooking (91), Foreign Language and Culture (28), History and Social Sciences (104), Hobbies, Instructional, How-to (37), Novels (391), Philosophy, Rhetoric, Humor, Essays (11), Poetry (22), Portland, Oregon, Pacific Northwest (90), Rare, Collectible, Old or Favorite (60), Reference (37), Religion, Spirituality, Personal Growth (17), Science and Nature (46), Short Stories, Anthologies (15), Travel (14), Work (3), Per llegir (190), Totes les col·leccions (1,156)

Ressenyes183 ressenyes

Etiquetesladd (1,006), read (458), novel (372), bryan (187), history (142), readin2008 (74), reference (71), 20th century (70), verified (60), 19th century (58) — mostra totes les etiquetes

SuportSense marcar (8), Llibre (1,147), Llibre en paper (1,115), Audiollibre (2), Llibre electrònic (2), Altres (1)

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Recomanacions11 recomanacions

Quant a miI read too much.

Quant a
la meva biblioteca
Things I own and generally read a lot of:
* Modern literature
* 19th-century European literature
* 19th- and 20th-century American literature
* Popular history, popular non-fiction
* Shakespeare
* Classical works (Greek/Roman)
* Geography and historical geography; multi-disciplinary histories

Everything in the "My Library" collection herein is a book that I physically own.

Grups18th-19th Century Britain, 75 Books Challenge for 2008, Ancient History, Book Nudgers, Fans of Joyce Carol Oates, Group Reads - Literature, Medieval Europe, Portland Readers, Powell's City of Books, TuesdayThingersmostra tots els grups

Autors preferitsT.C. Boyle, Willa Cather, Jonathan Safran Foer, Cormac McCarthy, David Mitchell, Vladimir Nabokov, Joyce Carol Oates, José Saramago, Neal Stephenson (Preferits compartits)

LlocsPreferits

Llibreries preferidesPowell's City of Books (Portland)

Pàgina d'inicihttp://www.lyza.com

MembresiaER. Crítics Matiners del LibraryThing/Donacions de membres

També aFacebook, Flickr, friendfeed, Last.fm, LinkedIn, Twitter

Nom realLyza

UbicacióPDX

Tipus de comptepúblic

URL /profile/lyzadanger (perfil)
/catalog/lyzadanger (biblioteca)

Membre des deFeb 14, 2007

Llegint actualmentThe Hero with a Thousand Faces (Bollingen Series) de Joseph Campbell
The Lost City of Z: A Tale of Deadly Obsession in the Amazon (Vintage Departures) de David Grann
Burning Bright de Tracy Chevalier
Super Sad True Love Story: A Novel de Gary Shteyngart
Aristocrats: Power, Grace, and Decadence: Britain's Great Ruling Classes from 1066 to the Present de Lawrence James
mostra-les totes (6)

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 155,633,949 llibres! | Barra superior: Sempre visible