Membrereadingtangent

Col·leccions
Etiquetes
own (1,643), read (1,433), fiction (1,432), ebook (1,377), Kindle edition (1,285), romance (468), historical romance (390), TBR (386), non-fiction (333), comics (289), comic books (289), graphic novels (278), science fiction (197), YA (192), free (182), trade paperback (178), horror (175), acquired in 2020 (167), Marvel universe (154), borrowed (152), Steve's (148), acquired in 2019 (138), hardcover (134), acquired in 2022 (131), read in 2018 (124), read in 2020 (124), read in 2019 (122), read in 2022 (120), paperback (116), acquired in 2018 (114), read in 2017 (114), fantasy (114), vampires (110), read in 2021 (107), acquired in 2017 (100), Christmas gift (99), acquired in 2021 (98), used to own (86), read in 2015 (86), short list (84), Deadpool (83), read in 2016 (82), novels (81), novella (78), gift (75), sold (72), Star Wars (63), read in 2009 (62), paranormal (61), read in 2008 (59), read in 2014 (58), read in 2010 (58), ROOT 2021 (55), ROOT 2017 (55), read in 2023 (54), ROOT 2022 (51), ROOT 2020 (51), psychology (51), X-Men (50), ROOT 2018 (49), ROOT 2019 (48), ROOT 2016 (47), KOLL (47), short stories (47), Christmas theme (45), Comixology (45), read in 2011 (44), read in 2007 (43), mystery (41), ROOT 2015 (41), Christian (40), read in 2013 (40), music (37), ROOT 2023 (36), autobiography (35), supernatural (35), classics (32), DC universe (32), romantic (31), superheroes (31), Kindle Firsts (31), women (30), writing (30), clean romance (29), Batman (28), boxed set (28), anthology (27), rock (27), historical fiction (27), read in 2012 (26), read twice (26), sweet & clean (25), feminism (24), marriage (24), minimalism (23), modern American culture (23), birthday gift (23), SVH (23), werewolves (23), film (22), Supernatural (tv show) (21), social commentary (21), gender (21), pop culture (21), girls (20), movies (20), biography (20), Christianity (20), wives (19), time-travel romance (19), relationships (19), short short list (19), drugs (18), western romance (18), gothic romance (17), contemporary romance (17), Dracula (17), addiction (17), zombies (17), self-help (17), fairy tales (17), marketing (16), Christian romance (16), art (16), voluntary simplicity (15), film business (15), autographed (15), Amazon.com: 100 Essential Science Fiction Titles (15), New Adult romance (15), children's books (15), simplicity (15), spirituality (14), partially read (14), social science (14), Prime reading (14), creativity (14), have met the author (14), Christmas gift 2016 (13), thriller (13), film-making (13), Barsoom (13), Beauty and the Beast (13), 1980s (12), dystopia (12), Star Trek (11), consumerism (11), Dune (11), Christmas gift 2013 (11), read multiple times (11), philosophy (11), X-Files (11), read in 2006 (11), Christmas gift 2014 (10), David Lynch (10), ghosts (10), birthday gift 2009 (10), IDW (10), history (10), Spider-man (10), Pride and Prejudice (10), Superman (10), medieval romance (9), technology (9), Christmas gift 2009 (9), Thrawn (9), parenting (9), Nook edition (9), catalog (9), acquired in 2023 (9), shopping (8), Christmas gift 2011 (8), Jem and the Holograms (8), replaced with ebook (8), Dark Horse (8), Buffy universe (8), essays (8), eating disorders (8), satire (8), reference book (8), demons (8), pre-ordered (8), child psychology (8), materialism (8), self-improvement (8), acting (8), New Orleans (8), homemaking (7), bulimia (7), self-esteem (7), running (7), values (7), angels (7), acquired in 2015 (7), Mara Jade (7), food (7), Christmas gift 2018 (7), books I've written (7), Christmas gift 2019 (7), Nightwing (7), Christmas gift 2022 (7), men (7), pornography (6), androids (6), nutrition (6), vegan (6), social trends (6), business (6), like the cover (6), Machine Man (6), Christmas gift 2021 (6), theater (6), Twin Peaks (6), read as part of a boxed set (6), witches (6), heroin (6), true crime (6), decluttering (6), re-read in 2019 (6), Christmas gift 2008 (6), drama (6), plays (6), sexuality (5), children (5), love the cover (5), ghost stories (5), Christmas gift 2017 (5), artists (5), science (5), Christmas gift 2012 (5), Christmas gift 2020 (5), internet (5), Dick Grayson (5), Hellraiser (5), post-apocalyptic future (5), mummies (5), cookbooks (5), anorexia (5), body image (5), zines (5), Motley Crue (5), Korn (5), illustrated (5), Cinderella (4), nice cover (4), Joker (4), photography (4), Marilyn Manson (4), robots (4), television (4), recipes (4), collection (4), poetry (4), unicorns (4), literary criticism (4), Beastie Boys (4), critical essays (3), politics (3), ARC (3), biographical novels (3), physics (3), directors (3), painting (3), 1970s (3), apocalypse (3), birthday gift 2017 (3), Christmas gift 2015 (3), humor (3), punk (3), sex addiction (3), Kindle (3), Christmas gift 2010 (3), film companion (3), film script (3), meditation (3), Slipknot (3), Kurt Cobain (3), Winnie the Pooh (3), 1990s (3), Guns N' Roses (3), punk rock (3), unauthorized biography (3), inspirational romance (3), cooking (3), rap (3), cultural critique (3), Robin (3), modeling (3), birthday gift 2022 (2), birthday gift 2023 (2), Buddhism (2), memoir (2), modesty (2), New Adult (2), quantum physics (2), Bible studies (2), Angel (2), boys (2), media (2), HCPL (2), marathon (2)
Núvols
Núvol d'etiquetes, Núvol d'autors, Mirall d'etiquetes
Suport
Grups
S'ha unit
Jul 8, 2006
Real Name
Elizabeth Myles
About My Library
I read a lot of YA, historical romance, sci-fi, horror, comics, and non-fiction, but I will give just about anything a chance :).
Ubicació
Texas
Pàgina d'inici
http://www.elizabethmyles.com
Memberships
Ara mateix l'estic llegint
Autors preferits

Member Connections

Amics
Biblioteca interessant