Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Cerca en els llibres de rmckeown

Membres amb els llibres de rmckeown

Insígnies d'ajudant

Cover UploadingHelperFiverTennerFifteener

 

Membre: rmckeown

Col·leccionsLa teva biblioteca (8,013), Recovered books (3), Totes les col·leccions (8,013)

Ressenyes762 ressenyes

Etiquetesfiction (3,483), biography (431), short stories (409), LikelyStories (406), poetry (386), inscribed (369), Updike Collection (364), literary criticism (259), Algonquin Books of Chapel Hill (257), film (254) — mostra totes les etiquetes

SuportS'està carregant

Núvolsnúvol d'etiquetes, núvol d'autors, mirall d'etiquetes

Quant a miWe have been married 845 weeks (we were married on 04/04/04). Ramona is a librarian and Jim is an English Professor at a small college in Texas. Talk about a match made in heaven! It was not so much a marriage as a merger of libraries, film, and CD collections.
--updated 4/5/2020

Quant a
la meva biblioteca
This cataloging "disease" makes us want to expand our desert island shelf at least three-fold! We will have to pick a larger island on which to be marooned!

GrupsAlgonquin Readers Round Table, Anglophiles, BBC Radio 3 Listeners, Book Nudgers, Early Reviewers, Evolution, Fans of Joyce Carol Oates, Le Salon Littéraire du Peuple pour le Peuple, Librarians who LibraryThing, The Brontësmostra tots els grups

Autors preferitsMargaret Atwood, Jane Austen, Ann Beattie, Elizabeth Berg, Charlotte Brontë, Anita Brookner, John Cheever, Billy Collins, Michael Cunningham, Richard Dawkins, George Eliot, Charles Frazier, Kaye Gibbons, Jane Hamilton, Homer, James Joyce, Barbara Kingsolver, Ian McEwan, Iris Murdoch, Joyce Carol Oates, Annie Proulx, Carl Sagan, Henri Troyat, Anne Tyler, John Updike, Patrick White, Jeanette Winterson (Preferits compartits)

Llistes de preferitsBooks Read in 2020

Pàgina d'inicihttp://RabbitReaderBlog.com/

MembresiaTinyCat. https://www.librarycat.org/lib/rmckeown
ER. LibraryThing Early Reviewers

També aWordpress

Nom realJim and Ramona McKeown

UbicacióWaco, TX

Tipus de comptepúblic

URL /profile/rmckeown (perfil)
/catalog/rmckeown (biblioteca)

Membre des deSep 3, 2005

LibraryThing ha canviat a un sistema de missatges privats i ha retirat totes les publicacions de la pàgina del perfil. Ara es troben a la secció de Missatges.

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 170,284,330 llibres! | Barra superior: Sempre visible