IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Sirens de Janet Fox
S'està carregant…

Sirens (edició 2012)

de Janet Fox

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
64No n'hi ha cap323,137 (4.38)No n'hi ha cap
Fans of The Great Gatsby, Libba Bray's The Diviners, and Bright Young Thingswill be captivated by Janet Fox's Roaring Twenties tale. Two girls. One gangster. A deadly secret. When Josephine's father ships her off to live with her rich cousins on the glittering island of Manhattan, he says it's to find a husband. But Jo knows better--there's trouble brewing, and in 1925, all that glitters is not gold. Caught up in a swirl of her cousin's bobbed-hair set--and the men that court them--Jo soon realizes that this world of jazz and gangsters and their molls hides a nest of lies. But when she befriends the girlfriend of one of the most powerful and dangerous gangesters in town, Jo begins to uncover secrets--secrets that threaten an empire and could destroy everyone she loves. Jo is faced with a choice- hang on to her soul, or lose herself in the decade of decadence.… (més)
Membre:KaylaBeck
Títol:Sirens
Autors:Janet Fox
Informació:Speak (2012), Paperback, 384 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:to-read, 2012-release, young-adult, romance, historical-fiction

Detalls de l'obra

Sirens de Janet Fox

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

Fans of The Great Gatsby, Libba Bray's The Diviners, and Bright Young Thingswill be captivated by Janet Fox's Roaring Twenties tale. Two girls. One gangster. A deadly secret. When Josephine's father ships her off to live with her rich cousins on the glittering island of Manhattan, he says it's to find a husband. But Jo knows better--there's trouble brewing, and in 1925, all that glitters is not gold. Caught up in a swirl of her cousin's bobbed-hair set--and the men that court them--Jo soon realizes that this world of jazz and gangsters and their molls hides a nest of lies. But when she befriends the girlfriend of one of the most powerful and dangerous gangesters in town, Jo begins to uncover secrets--secrets that threaten an empire and could destroy everyone she loves. Jo is faced with a choice- hang on to her soul, or lose herself in the decade of decadence.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (4.38)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4 2
4.5 1
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 158,845,115 llibres! | Barra superior: Sempre visible