IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Monument Road de Charlie Quimby
S'està carregant…

Monument Road (edició 2013)

de Charlie Quimby (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
536383,937 (4.39)No n'hi ha cap
"Leonard Self has spent a year unwinding his ranch, paying down debts, and fending off the darkening. Just one thing left: taking his wife's ashes to her favorite overlook, where he plans to step off the cliff with her into a stark and beautiful landscape. But Leonard finds he has company on a route that intertwines old wounds and new insights that make him question whether his life is over after all"--Amazon.com, viewed November 8, 2013.… (més)
Membre:nmulvany
Títol:Monument Road
Autors:Charlie Quimby (Autor)
Informació:Torrey House Press (2013), 365 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:*****
Etiquetes:No n'hi ha cap

Detalls de l'obra

Monument Road de Charlie Quimby

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Es mostren 1-5 de 6 (següent | mostra-les totes)
August 2013: Just came out as a publishers weekly Big Indie Book of Fall 2013 ( )
  Mark-Bailey | Jul 1, 2017 |
August 2013: Just came out as a publishers weekly Big Indie Book of Fall 2013 ( )
  torreyhouse | Apr 10, 2014 |
Monument Road is a beautifully-written novel of growing up and growing old in one place. Each chapter reads like a short story. ( )
  WaltNoise | Apr 3, 2014 |
I really wanted to like this book but found it too slow. The people, the situations, the dialogue. Nothing interesting happened. Unfortunately I don't see myself finishing this book no matter how hard I try. I'm sure for others it is a really good book but it is not my cup of tea. I received this from LibraryThing Members Giveaway for an honest review. ( )
  Draak | Feb 9, 2014 |
"Part modern western, part mystery, this first novel will appeal to fans of Louise Erdrich and Kent Haruf. Quimby's prose reads so true, it breaks the heart."
—BOOKLIST, starred review
Aquesta ressenya ja no es mostra perquè diversos usuaris l'han marcada com a abús de les Condicions d'ús (mostra-la).
  ConsortiumLibrary | Nov 14, 2013 |
Es mostren 1-5 de 6 (següent | mostra-les totes)
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Informació del coneixement compartit en rus. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

"Leonard Self has spent a year unwinding his ranch, paying down debts, and fending off the darkening. Just one thing left: taking his wife's ashes to her favorite overlook, where he plans to step off the cliff with her into a stark and beautiful landscape. But Leonard finds he has company on a route that intertwines old wounds and new insights that make him question whether his life is over after all"--Amazon.com, viewed November 8, 2013.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (4.39)
0.5
1
1.5
2 2
2.5
3
3.5
4 1
4.5 3
5 8

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 159,048,741 llibres! | Barra superior: Sempre visible