IniciGrupsConversesExploraTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Bookmarks Are People Too! #1 (Here's Hank)…
S'està carregant…

Bookmarks Are People Too! #1 (Here's Hank) (edició 2014)

de Henry Winkler (Autor)

Sèrie: Here's Hank (1)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaMencions
1482159,308 (4)1
Hoping to land the lead in the class play, Hank freezes during his audition and is only able to buzz like a fly, inspiring his teacher to create a special role for him as a silent bookmark that saves the show when a rival suffers an attack of stage fright.
Membre:sissauni
Títol:Bookmarks Are People Too! #1 (Here's Hank)
Autors:Henry Winkler (Autor)
Informació:Penguin Workshop (2014), Edition: Illustrated, 128 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:Cap

Informació de l'obra

Bookmarks Are People Too! #1 (Here's Hank) de Henry Winkler

Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

» Mira també 1 menció

Es mostren totes 2
Hank is going to be involved in his class play, but can't seem to remember his lines. He continued to practice, but still got nervous when it came for him to recite his lines. He didn't get a speaking part, but ended up still getting a part in the play and overall saved the day with an incident that came about during the play.
  lilyaustin | Apr 25, 2017 |
I picked this up to read for my upcoming book club. The popular Hank Zipzer chapter book series branched out into a younger, beginning chapter series featuring Hank as a 2nd grader.

Hank is ready to tackle second grade. He's got a great teacher, a best friend, and he loves to make people laugh. Unfortunately, there are a few other things that aren't so great - like his reading, writing, math....well, school stuff in general. Hank is super excited when his teacher announced a school play but worried when he finds out that they have to read and memorize the script.

Hank meets a new friend, Ashley, works with his original friend, Frankie, has encounters with the class bully, issues with his father over his problems in school, but ultimately uses his ability to make people laugh to come out on top.

There are a few black and white, quirky illustrations and the book uses a font specifically designed for dyslexic and beginning readers.

Verdict: Fans of Roscoe Riley, Horrible Harry, and other good-hearted class clowns will enjoy this easier series that features a relatable boy with a sense of humor and academic struggles.

ISBN: 9780448479972; Published 2014 by Grosset & Dunlap; Purchased for the library
  JeanLittleLibrary | Nov 5, 2016 |
Es mostren totes 2
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

» Afegeix-hi altres autors

Nom de l'autorCàrrecTipus d'autorObra?Estat
Henry Winklerautor primaritotes les edicionscalculat
Oliver, Linautor principaltotes les edicionsconfirmat

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

Hoping to land the lead in the class play, Hank freezes during his audition and is only able to buzz like a fly, inspiring his teacher to create a special role for him as a silent bookmark that saves the show when a rival suffers an attack of stage fright.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (4)
0.5
1
1.5
2 1
2.5
3
3.5 1
4 1
4.5 1
5 2

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 176,760,903 llibres! | Barra superior: Sempre visible