IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

S'està carregant…

Deadfall

de Anna Carey

Sèrie: Blackbird Duology (2)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
60Cap443,322 (3)Cap
In the compelling sequel to Blackbird, Anna Carey delivers a gritty and adrenaline-filled story of a girl desperate to escape her mysterious and terrifying assailants. Told in second person, this heart-pounding thriller puts the reader in front of the target, and is perfect for fans of The Maze Runner and Legend. A week ago, you woke up in Los Angeles with no memory of who you are. The only thing you knew: people are trying to kill you. You put your trust in Ben, but he betrayed you and broke your heart. Now you've escaped to New York City with a boy named Rafe, who says he remembers you from before. But the two of you are not safe. The same people who are after you are tailing Rafe as well. As the chase heats up, your memory starts to return, but your past cannot save you from the terrifying circumstances of your present, or the fact that one wrong move could end this game forever.… (més)
Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

In the compelling sequel to Blackbird, Anna Carey delivers a gritty and adrenaline-filled story of a girl desperate to escape her mysterious and terrifying assailants. Told in second person, this heart-pounding thriller puts the reader in front of the target, and is perfect for fans of The Maze Runner and Legend. A week ago, you woke up in Los Angeles with no memory of who you are. The only thing you knew: people are trying to kill you. You put your trust in Ben, but he betrayed you and broke your heart. Now you've escaped to New York City with a boy named Rafe, who says he remembers you from before. But the two of you are not safe. The same people who are after you are tailing Rafe as well. As the chase heats up, your memory starts to return, but your past cannot save you from the terrifying circumstances of your present, or the fact that one wrong move could end this game forever.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Debats actuals

Cap

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (3)
0.5
1
1.5
2
2.5
3 3
3.5
4
4.5
5

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 208,476,068 llibres! | Barra superior: Sempre visible