IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

S'està carregant…

Nothing Bad Is Going to Happen

de Kathleen Hale

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
361526,563 (3)No n'hi ha cap
When sixteen-year-old Kippy finds her boyfriend clinging to life and everyone in town assumes it was an attempted suicide, she must find the culprit who wanted him dead, all the while still haunted by the near-death experience of her last attempt at amateur sleuthing.
No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Kippy Bushman is still recovering from the physical and psychological damage caused by her investigation into her best friend Ruth’s death. She and her father have a rocky relationship, her former tormenter Libby is the closest thing she has to a friend, and the sociopath who killed her friend Ruth continues to contact her. At least things are going well for her with her boyfriend—at least until she finds him at his house, barely alive. The doctors ruled it an attempted suicide, but Kippy can’t believe it. She knows that she saw someone at his house that night, but without evidence, no one is going to believe her. With her former wingman in the ICU, Kippy has little choice but to turn to Libby (of all people!) for assistance. As with the first novel in the series, the book is entertaining as a dark comedy and small-town Wisconsin noir. Kippy’s relationship with her father has some interesting new wrinkles, and it’s interesting to see Kippy turn her powers of observation upon herself as she considers the dynamics of female friendship. Fans of Veronica Mars and Fargo are likely to enjoy this book, which is intended for older teens.

Rachel H. / Marathon County Public Library
Find this book in our library catalog.

( )
  mcpl.wausau | Sep 25, 2017 |
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

When sixteen-year-old Kippy finds her boyfriend clinging to life and everyone in town assumes it was an attempted suicide, she must find the culprit who wanted him dead, all the while still haunted by the near-death experience of her last attempt at amateur sleuthing.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (3)
0.5
1 2
1.5
2
2.5
3
3.5
4 2
4.5
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 162,511,740 llibres! | Barra superior: Sempre visible