IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Sky (The Huntress Trilogy) de Sarah Driver
S'està carregant…

Sky (The Huntress Trilogy) (edició 2017)

de Sarah Driver (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
8No n'hi ha cap1,742,142No n'hi ha capNo n'hi ha cap
The second book in a stunning fantasy adventure triolgy by Sarah Driver, perfect for fans of Philip Pullman, Piers Torday, Katherine Rundell and Frances Hardinge.Mouse and her little brother Sparrow have had a narrow escape and before long they find themselves trapped in the territory of the Sky Tribes. Can they solve Da's message before it's too late for their ship, their tribe, and the whole of Trianukka?Get ready for a sea-churning, beast-chattering, dream-dancing, whale-riding, terrodyl-flying, world saving adventure...… (més)
Membre:sierralibrary
Títol:Sky (The Huntress Trilogy)
Autors:Sarah Driver (Autor)
Informació:Egmont (2017), 384 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:No n'hi ha cap

Detalls de l'obra

Sky (The Huntress Trilogy) de Sarah Driver

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

The second book in a stunning fantasy adventure triolgy by Sarah Driver, perfect for fans of Philip Pullman, Piers Torday, Katherine Rundell and Frances Hardinge.Mouse and her little brother Sparrow have had a narrow escape and before long they find themselves trapped in the territory of the Sky Tribes. Can they solve Da's message before it's too late for their ship, their tribe, and the whole of Trianukka?Get ready for a sea-churning, beast-chattering, dream-dancing, whale-riding, terrodyl-flying, world saving adventure...

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: Sense puntuar.

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 157,885,260 llibres! | Barra superior: Sempre visible