IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Love, Triangle de Marcie Colleen
S'està carregant…

Love, Triangle (edició 2017)

de Marcie Colleen (Autor), Bob Shea (Il·lustrador)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
342583,002 (3.88)No n'hi ha cap
A hilariously clever geometry-inspired picture book from acclaimed author Marcie Colleen and popular illustrator Bob Shea. Perfect for fans of Amy Krouse Rosenthal. Ever since they were a dot and a speck, Circle and Square have been best friends.... Then someone new comes along: a cool, exciting Triangle. And three starts to feel like a crowd. . . . With their friendship bent out of shape, can they put it back together again?… (més)
No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Es mostren totes 2
A damn fine shape book! ( )
  MagpieBricolage | Jul 17, 2021 |
This book deals with a common problem in school which is two best friends getting along great until a new kid comes in and the friendships change. I think this would be a great book to have because this is a very common problem in schools especially with young children.
  pitaaortiz | Nov 26, 2018 |
Es mostren totes 2
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

A hilariously clever geometry-inspired picture book from acclaimed author Marcie Colleen and popular illustrator Bob Shea. Perfect for fans of Amy Krouse Rosenthal. Ever since they were a dot and a speck, Circle and Square have been best friends.... Then someone new comes along: a cool, exciting Triangle. And three starts to feel like a crowd. . . . With their friendship bent out of shape, can they put it back together again?

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (3.88)
0.5
1
1.5
2
2.5
3 1
3.5 1
4 1
4.5
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 163,491,998 llibres! | Barra superior: Sempre visible