IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

The Lights Under the Lake: Book 4 (Scarlet…
S'està carregant…

The Lights Under the Lake: Book 4 (Scarlet and Ivy) (edició 2017)

de Sophie Cleverly (Autor)

Sèrie: Scarlet & Ivy (4)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
25No n'hi ha cap710,595 (5)No n'hi ha cap
Scarlet and Ivy's school trip takes a turn for the worse as another mystery begins to unfold... The fourth book in the SCARLET AND IVY series is perfect for fans of MURDER MOST UNLADYLIKE. It's summer and as a special treat after the horrors of last term Mrs Knight announces a school trip to Shady Pines Hotel on the shores of Lake Seren. Scarlet and Ivy are thrilled to get away from Rookwood for a break! But the old hotel and the waters of the lake reservoir are covering up dark secrets. And when mysterious things start happening to hotel guests it seems that a malicious new threat is haunting the girls. Locals say that at night you can hear the ringing of the church bells and see lights under the lake, that troubled souls buried in the flooded graveyard no longer rest...… (més)
Membre:peanuts_1234
Títol:The Lights Under the Lake: Book 4 (Scarlet and Ivy)
Autors:Sophie Cleverly (Autor)
Informació:HarperCollinsChildren’sBooks (2017), 304 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:No n'hi ha cap

Detalls de l'obra

The lights under the lake de Sophie Cleverly

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

Scarlet and Ivy's school trip takes a turn for the worse as another mystery begins to unfold... The fourth book in the SCARLET AND IVY series is perfect for fans of MURDER MOST UNLADYLIKE. It's summer and as a special treat after the horrors of last term Mrs Knight announces a school trip to Shady Pines Hotel on the shores of Lake Seren. Scarlet and Ivy are thrilled to get away from Rookwood for a break! But the old hotel and the waters of the lake reservoir are covering up dark secrets. And when mysterious things start happening to hotel guests it seems that a malicious new threat is haunting the girls. Locals say that at night you can hear the ringing of the church bells and see lights under the lake, that troubled souls buried in the flooded graveyard no longer rest...

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (5)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5 3

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 159,029,477 llibres! | Barra superior: Sempre visible