IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Please Don't Go Before I Get Better de…
S'està carregant…

Please Don't Go Before I Get Better (edició 2018)

de Madisen Kuhn (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
392514,186 (3)No n'hi ha cap
Discover this exquisite poetry and prose collection about the pains of growing up from the popular millennial Instagram poet, perfect for fans of Amanda Lovelace and Rupi Kaur. Following her breakout debut Eighteen Years, poet Madisen Kuhn is thrilled to share this intimate portrait of a young woman navigating early adulthood and leaving her teenage years behind. Chronicling the complexities, joys, and challenges of this transitional phase of life, Please Don't Go Before I Get Better is a powerful, deeply affecting work that pierces your heart with its refreshing candor and vulnerability. A poignant exploration of self-image, self-discovery, and self-reflection, this anthology brilliantly captures the universal experience of growing up, and you are bound to find yourself reflected in these glimmering pages.… (més)
Membre:RheaFielman
Títol:Please Don't Go Before I Get Better
Autors:Madisen Kuhn (Autor)
Informació:Gallery Books (2018), 208 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:No n'hi ha cap

Detalls de l'obra

Please Don't Go Before I Get Better de Madisen Kuhn

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Es mostren totes 2
I want to give this more stars but I can’t. I’m being generous with three.

I was bored by more pages then I wasn’t.

I like the cover and some poems. Not a big fan of the prose in this one. ( )
  Shahnareads | Oct 22, 2019 |
I won this in a GOODREADS giveaway. ( )
  tenamouse67 | Jul 21, 2018 |
Es mostren totes 2
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

Discover this exquisite poetry and prose collection about the pains of growing up from the popular millennial Instagram poet, perfect for fans of Amanda Lovelace and Rupi Kaur. Following her breakout debut Eighteen Years, poet Madisen Kuhn is thrilled to share this intimate portrait of a young woman navigating early adulthood and leaving her teenage years behind. Chronicling the complexities, joys, and challenges of this transitional phase of life, Please Don't Go Before I Get Better is a powerful, deeply affecting work that pierces your heart with its refreshing candor and vulnerability. A poignant exploration of self-image, self-discovery, and self-reflection, this anthology brilliantly captures the universal experience of growing up, and you are bound to find yourself reflected in these glimmering pages.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Gèneres

Melvil Decimal System (DDC)

811.6 — Literature American and Canadian American poetry 21st Century

LCC (Classificació de la Biblioteca del Congrés dels EUA)

Valoració

Mitjana: (3)
0.5
1 1
1.5
2
2.5
3 3
3.5
4
4.5
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 162,290,428 llibres! | Barra superior: Sempre visible