IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

The Trouble with Perfect (A Place Called…
S'està carregant…

The Trouble with Perfect (A Place Called Perfect #2): A Place Called… (edició 2018)

de Helena Duggan (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
6No n'hi ha cap2,144,721 (4.25)No n'hi ha cap
Having uncovered the secrets that lay behind the spookily pristine town of Perfect, Violet and the townsfolk are enjoying their new freedom from the maniacal rule of the evil Archer twins. But have they really seen the last of Edward Archer? Why is Boy acting strangely? And who is masterminding a scary zombie army? Another quirky, creepy and unforgettable adventure, perfect for fans of Roald Dahl, Neil Gaiman and Tim Burton. The perfectly creepy sequel to A Place Called Perfect, which was Waterstones Book of the Month August 2017 and featured in the first WH Smiths Tom Fletcher book club, selling 30k copies through TCM to date. Quirky imaginative adventure for girls and boys with echoes of Roald Dahl, Neil Gaiman and Tim Burton. "A creepy, magical tale of bravery and self-belief" The Sunday Express "Your heart is in your mouth and you're knee-deep in adventure..." MG Leonard, author of Beetle Boy. Author bio: Helena Duggan is from Kilkenny, a medieval, haunted city in the south of Ireland, which was the inspiration for Perfect. She writes stories full of adventure because she gets bored really easily. She's also a graphic designer and illustrator. A Place Called Perfect was her first book.… (més)
Membre:peanuts_1234
Títol:The Trouble with Perfect (A Place Called Perfect #2): A Place Called Perfect 02: 1
Autors:Helena Duggan (Autor)
Informació:Usborne Publishing Ltd (2018), 384 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:No n'hi ha cap

Detalls de l'obra

The Trouble with Perfect (A Place Called Perfect) de Helena Duggan

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

Having uncovered the secrets that lay behind the spookily pristine town of Perfect, Violet and the townsfolk are enjoying their new freedom from the maniacal rule of the evil Archer twins. But have they really seen the last of Edward Archer? Why is Boy acting strangely? And who is masterminding a scary zombie army? Another quirky, creepy and unforgettable adventure, perfect for fans of Roald Dahl, Neil Gaiman and Tim Burton. The perfectly creepy sequel to A Place Called Perfect, which was Waterstones Book of the Month August 2017 and featured in the first WH Smiths Tom Fletcher book club, selling 30k copies through TCM to date. Quirky imaginative adventure for girls and boys with echoes of Roald Dahl, Neil Gaiman and Tim Burton. "A creepy, magical tale of bravery and self-belief" The Sunday Express "Your heart is in your mouth and you're knee-deep in adventure..." MG Leonard, author of Beetle Boy. Author bio: Helena Duggan is from Kilkenny, a medieval, haunted city in the south of Ireland, which was the inspiration for Perfect. She writes stories full of adventure because she gets bored really easily. She's also a graphic designer and illustrator. A Place Called Perfect was her first book.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (4.25)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5 1
4
4.5
5 1

GenreThing

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 159,210,058 llibres! | Barra superior: Sempre visible