IniciGrupsConversesMésTendències
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Her Husband's Mistake de Sheila O'Flanagan
S'està carregant…

Her Husband's Mistake (edició 2019)

de Sheila O'Flanagan (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
14No n'hi ha cap1,129,320 (3.5)No n'hi ha cap
THE NO. 1 BESTSELLER **The page-turning new novel about a marriage, a secret, and a wife's choice, from the bestselling author of The Missing Wife and The Hideaway** 'Brilliantly written and with plot twists popping out like Prosecco corks, this is a devour-over-a-weekend gem' Woman and Home Dave's made a BIG mistake. What's Roxy going to do about it? The riveting new novel from No. 1 bestselling author Sheila O'Flanagan. Perfect for readers of Marian Keyes and Catherine Alliott. Roxy's marriage has always been rock solid. After twenty years, and with two carefree kids, she and Dave are still the perfect couple. Until the day she comes home unexpectedly, and finds Dave in bed with their attractive, single neighbour. Suddenly Roxy isn't sure about anything - her past, the business she's taken over from her dad, or what her family's future might be. She's spent so long caring about everyone else that she's forgotten what she actually wants. But something has changed. And Roxy has a decision to make. Whether it's with Dave, or without him, it's time for Roxy to start living for herself... 'One of my favourite authors' Marian Keyes… (més)
Membre:Woolston
Títol:Her Husband's Mistake
Autors:Sheila O'Flanagan (Autor)
Informació:Headline Review (2019), 448 pages
Col·leccions:Unsorted
Valoració:
Etiquetes:(MISSING TAGS)

Detalls de l'obra

Her Husband's Mistake de Sheila O'Flanagan

No n'hi ha cap.

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

THE NO. 1 BESTSELLER **The page-turning new novel about a marriage, a secret, and a wife's choice, from the bestselling author of The Missing Wife and The Hideaway** 'Brilliantly written and with plot twists popping out like Prosecco corks, this is a devour-over-a-weekend gem' Woman and Home Dave's made a BIG mistake. What's Roxy going to do about it? The riveting new novel from No. 1 bestselling author Sheila O'Flanagan. Perfect for readers of Marian Keyes and Catherine Alliott. Roxy's marriage has always been rock solid. After twenty years, and with two carefree kids, she and Dave are still the perfect couple. Until the day she comes home unexpectedly, and finds Dave in bed with their attractive, single neighbour. Suddenly Roxy isn't sure about anything - her past, the business she's taken over from her dad, or what her family's future might be. She's spent so long caring about everyone else that she's forgotten what she actually wants. But something has changed. And Roxy has a decision to make. Whether it's with Dave, or without him, it's time for Roxy to start living for herself... 'One of my favourite authors' Marian Keyes

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (3.5)
0.5
1 1
1.5
2
2.5
3
3.5 1
4
4.5 1
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 154,509,845 llibres! | Barra superior: Sempre visible