IniciGrupsConversesExploraTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Unicorn Academy #4: Isabel and Cloud de…
S'està carregant…

Unicorn Academy #4: Isabel and Cloud (edició 2019)

de Julie Sykes (Autor), Lucy Truman (Il·lustrador)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
46Cap483,078 (5)Cap
Welcome to Unicorn Academy, where every girl gets a unicorn to call her own! Fans of Rainbow Magic, Purrmaids, and Princess Ponies will flock to this new chapter book series about the magic of bonding with unicorns. Imagine a school where you meet your own unicorn and have amazing adventures together! That's what happens for the girls at Unicorn Academy on beautiful Unicorn Island. Isabel and Cloud are finding it hard to get along. Isabel is adventurous and Cloud is more cautious and (Isabel thinks) dull. But when they go off on a thrilling adventure along the coast of Unicorn Island, the two become best friends in the face of terrible danger! The Unicorn Academy series is filled with special friendships! Which adventure will you read next?… (més)
Membre:Ms.C.Brown
Títol:Unicorn Academy #4: Isabel and Cloud
Autors:Julie Sykes (Autor)
Altres autors:Lucy Truman (Il·lustrador)
Informació:Random House Books for Young Readers (2019), Edition: Illustrated, 128 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:Series, Fantasy, Adventure

Informació de l'obra

Unicorn Academy #4: Isabel and Cloud de Julie Sykes

En préstec

Prestat 2022-09-21 — Venciment 2022-10-05
Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

Welcome to Unicorn Academy, where every girl gets a unicorn to call her own! Fans of Rainbow Magic, Purrmaids, and Princess Ponies will flock to this new chapter book series about the magic of bonding with unicorns. Imagine a school where you meet your own unicorn and have amazing adventures together! That's what happens for the girls at Unicorn Academy on beautiful Unicorn Island. Isabel and Cloud are finding it hard to get along. Isabel is adventurous and Cloud is more cautious and (Isabel thinks) dull. But when they go off on a thrilling adventure along the coast of Unicorn Island, the two become best friends in the face of terrible danger! The Unicorn Academy series is filled with special friendships! Which adventure will you read next?

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (5)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 177,028,776 llibres! | Barra superior: Sempre visible