IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

The Crayons' Christmas de Drew Daywalt
S'està carregant…

The Crayons' Christmas (edició 2019)

de Drew Daywalt (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
89No n'hi ha cap234,481 (4.1)No n'hi ha cap
A brand-new Crayons book from the #1 New York Times best-selling duo Drew Daywalt and Oliver Jeffers, just in time for the holidays. This special book has letters, games, ornaments, a poster, and even a pop-up Christmas tree! 'Tis the season for all of us to write our holiday wishlists. But everyone--even the crayons--know the best presents are the ones that you give. In this unique book, readers get to see how Duncan, the crayons, and their families celebrate the holidays. With real, folded letters from the Crayons that you can pull from their envelopes and read, games, punch-out ornaments, a poster, and a pop-up tree, this book is the perfect gift for fans of The Day the Crayons Quit and The Day the Crayons Came Home.… (més)
No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

A brand-new Crayons book from the #1 New York Times best-selling duo Drew Daywalt and Oliver Jeffers, just in time for the holidays. This special book has letters, games, ornaments, a poster, and even a pop-up Christmas tree! 'Tis the season for all of us to write our holiday wishlists. But everyone--even the crayons--know the best presents are the ones that you give. In this unique book, readers get to see how Duncan, the crayons, and their families celebrate the holidays. With real, folded letters from the Crayons that you can pull from their envelopes and read, games, punch-out ornaments, a poster, and a pop-up tree, this book is the perfect gift for fans of The Day the Crayons Quit and The Day the Crayons Came Home.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (4.1)
0.5
1
1.5
2
2.5
3 1
3.5 1
4 1
4.5
5 2

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 157,256,457 llibres! | Barra superior: Sempre visible