IniciGrupsConversesExploraTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Who Needs a Checkup?: An Acorn Book (Hello,…
S'està carregant…

Who Needs a Checkup?: An Acorn Book (Hello, Hedgehog #3) (edició 2020)

de Norm Feuti (Autor)

Sèrie: Hello, Hedgehog! (3)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
31Cap689,126 (3.83)Cap
Harry has a checkup in this adorable early reader perfect for fans of Frog and Toad! Pick a book. Grow a Reader!This series is part of Scholastic's early reader line, Acorn, aimed at children who are learning to read. With easy-to-read text, a short-story format, plenty of humor, and full-color artwork on every page, these books will boost reading confidence and fluency. Acorn books plant a love of reading and help readers grow!Harry is going to the doctor! But Harry is nervous. He does not know what will happen there. What if he gets a shot? Hedgehog knows just what to do. He will help Harry get ready for his checkup! These reassuring, laugh-out-loud stories with full-color artwork and easy-to-read text throughout are perfect for new readers!… (més)
Membre:RebekahVarga
Títol:Who Needs a Checkup?: An Acorn Book (Hello, Hedgehog #3)
Autors:Norm Feuti (Autor)
Informació:Scholastic Inc. (2020), 48 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:Cap

Informació de l'obra

Who Needs a Checkup?: An Acorn Book (Hello, Hedgehog #3) de Norm Feuti

Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

Harry has a checkup in this adorable early reader perfect for fans of Frog and Toad! Pick a book. Grow a Reader!This series is part of Scholastic's early reader line, Acorn, aimed at children who are learning to read. With easy-to-read text, a short-story format, plenty of humor, and full-color artwork on every page, these books will boost reading confidence and fluency. Acorn books plant a love of reading and help readers grow!Harry is going to the doctor! But Harry is nervous. He does not know what will happen there. What if he gets a shot? Hedgehog knows just what to do. He will help Harry get ready for his checkup! These reassuring, laugh-out-loud stories with full-color artwork and easy-to-read text throughout are perfect for new readers!

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (3.83)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5 1
4 2
4.5
5

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 180,416,119 llibres! | Barra superior: Sempre visible