IniciGrupsConversesExploraTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Dilbert 2.0: 20 Years of Dilbert de Scott…
S'està carregant…

Dilbert 2.0: 20 Years of Dilbert (edició 2008)

de Scott Adams

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
1992119,336 (4.46)Cap
In the tradition of The Complete Far Side and The Complete Calvin and Hobbes, Dilbert 2.0 celebrates the 20th anniversary of Scott Adams's Dilbert, the touchstone of office humor. This fourth volume of the four-volume e-book edition of Dilbert 2.0 covers the modern era from 2001 to 2008 for the celebrated cartoon strip.… (més)
Membre:larryorr
Títol:Dilbert 2.0: 20 Years of Dilbert
Autors:Scott Adams
Informació:Andrews McMeel Publishing (2008), Edition: Har/DVD, Hardcover, 576 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:*****
Etiquetes:Cap

Informació de l'obra

Dilbert 2.0: 20 Years of Dilbert de Scott Adams

Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Es mostren totes 2
Funny book! I thought it was supposed to have all the Dilbert comics from the first 20 years. It is a large sampling of them not all of them. Beautiful book, heavy and high quality. I learned a bit about Scott Adams and he had many notes about different comics, a few were ones that had to be changed to run in newspapers. Enjoyable and funny book worth a read for all techies. ( )
  readafew | Mar 19, 2013 |
Contains historical, biographical, and other material in addition to a massive number of cartoons - possibly the entire set. Dedicated to a man who encouraged Adams at the beginning of his daydream of a career without ever having met each other. ( )
  librisissimo | Dec 30, 2009 |
Es mostren totes 2
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

In the tradition of The Complete Far Side and The Complete Calvin and Hobbes, Dilbert 2.0 celebrates the 20th anniversary of Scott Adams's Dilbert, the touchstone of office humor. This fourth volume of the four-volume e-book edition of Dilbert 2.0 covers the modern era from 2001 to 2008 for the celebrated cartoon strip.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (4.46)
0.5
1
1.5
2
2.5
3 5
3.5
4 7
4.5 3
5 19

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 180,037,877 llibres! | Barra superior: Sempre visible