IniciGrupsConversesExploraTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

The Summer Sisters de Sara Richardson
S'està carregant…

The Summer Sisters (edició 2022)

de Sara Richardson (Autor)

Sèrie: Juniper Springs (2)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
5Cap3,049,580CapCap
Fans of Lori Wilde, Jennifer Ryan, and Lori Foster won't be able to put down this heartwarming, multi-generational story about three sisters' search to reunite their family and the love they find along the way. The Buchanan sisters share everything -- even ownership of their beloved Juniper Inn. But their mother and Aunt Sassy won't even stay in the same state, and no one knows the story behind the sisters' decades-long feud. When youngest sister, Rose, plans the inn's grand re-opening for the same weekend as Sassy's 70th birthday's party, a family reunion seems unavoidable. Only Rose needs help from a certain handsome, if surly, hardware store owner to pull off an extravagant celebration. The sparks between them are undeniable, but Rose can't help suspecting he's hiding something from her . . . After a heartbreaking end to her marriage, Dahlia Buchanan and her kids have built a new life in Colorado. She's started flirting with the town doctor, but how does she know she's ready to open her heart again? When her youngest daughter cleverly maneuvers her to Juniper Springs on her estranged sister's birthday, Lillian Buchanan has no choice but to finally face her once-beloved sibling. But some wounds are just too deep to heal. And what will her daughters do when the family secrets she's tried so hard to hide come flooding into the open?… (més)
Membre:melodysilk
Títol:The Summer Sisters
Autors:Sara Richardson (Autor)
Informació:Forever (2022), 368 pages
Col·leccions:La teva biblioteca, Preferits
Valoració:
Etiquetes:Cap

Informació de l'obra

The Summer Sisters de Sara Richardson

Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

Fans of Lori Wilde, Jennifer Ryan, and Lori Foster won't be able to put down this heartwarming, multi-generational story about three sisters' search to reunite their family and the love they find along the way. The Buchanan sisters share everything -- even ownership of their beloved Juniper Inn. But their mother and Aunt Sassy won't even stay in the same state, and no one knows the story behind the sisters' decades-long feud. When youngest sister, Rose, plans the inn's grand re-opening for the same weekend as Sassy's 70th birthday's party, a family reunion seems unavoidable. Only Rose needs help from a certain handsome, if surly, hardware store owner to pull off an extravagant celebration. The sparks between them are undeniable, but Rose can't help suspecting he's hiding something from her . . . After a heartbreaking end to her marriage, Dahlia Buchanan and her kids have built a new life in Colorado. She's started flirting with the town doctor, but how does she know she's ready to open her heart again? When her youngest daughter cleverly maneuvers her to Juniper Springs on her estranged sister's birthday, Lillian Buchanan has no choice but to finally face her once-beloved sibling. But some wounds are just too deep to heal. And what will her daughters do when the family secrets she's tried so hard to hide come flooding into the open?

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: Sense puntuar.

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 176,981,638 llibres! | Barra superior: Sempre visible