IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Don't Let In the Cold de Keely Parrack
S'està carregant…

Don't Let In the Cold (edició 2022)

de Keely Parrack (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
45Cap545,628 (3)Cap
Suspense. Thriller. Young Adult Fiction. Young Adult Literature. HTML:

A claustrophobic, high-stakes thriller that will have you fearing what waits out in the cold.

It was supposed to be just one night in the cabin: one night for Lottie and her brand new stepsister, Jade, to try to get along. When a solar flare causes a massive blackout??no power or cell signal??Lottie knows they've got a long night ahead of them.

Then, in the dark, someone else shows up at the cabin??a stranger named Alex, claiming to be lost and needing shelter from the coming snowstorm. But later that night, Lottie spies him in the driveway talking to two mysterious men in a pickup truck, and she's sure he's lying about why he's here.

Before Lottie can find out more, a fire forces her, Jade, and Alex out into the blizzard, where they must rely on one another to get to safety??wherever that is. In the remote, freezing Tahoe wilderness, they have to survive more than just the elements. Soon it becomes clear that Alex's accomplices are hunting for all three of them, in a scheme that's gone too far and taken a chilling, deadly turn.

Perfect for readers who love:

  • Mysteries for teens
  • Snowy, atmospheric thrillers
  • Fans of Natasha Preston, Natalie Richards, and Karen McManus… (més)
  • Membre:Sheeren22
    Títol:Don't Let In the Cold
    Autors:Keely Parrack (Autor)
    Informació:Sourcebooks Fire (2022), 352 pages
    Col·leccions:La teva biblioteca, Per llegir
    Valoració:
    Etiquetes:Cap

    Informació de l'obra

    Don't Let In the Cold de Keely Parrack

    Cap
    S'està carregant…

    Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

    No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

    Sense ressenyes
    Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
    Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
    Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
    Títol normalitzat
    Títol original
    Títols alternatius
    Data original de publicació
    Gent/Personatges
    Llocs importants
    Esdeveniments importants
    Pel·lícules relacionades
    Epígraf
    Dedicatòria
    Primeres paraules
    Citacions
    Darreres paraules
    Nota de desambiguació
    Editor de l'editorial
    Creadors de notes promocionals a la coberta
    Llengua original
    CDD/SMD canònics
    LCC canònic

    Referències a aquesta obra en fonts externes.

    Wikipedia en anglès

    Cap

    Suspense. Thriller. Young Adult Fiction. Young Adult Literature. HTML:

    A claustrophobic, high-stakes thriller that will have you fearing what waits out in the cold.

    It was supposed to be just one night in the cabin: one night for Lottie and her brand new stepsister, Jade, to try to get along. When a solar flare causes a massive blackout??no power or cell signal??Lottie knows they've got a long night ahead of them.

    Then, in the dark, someone else shows up at the cabin??a stranger named Alex, claiming to be lost and needing shelter from the coming snowstorm. But later that night, Lottie spies him in the driveway talking to two mysterious men in a pickup truck, and she's sure he's lying about why he's here.

    Before Lottie can find out more, a fire forces her, Jade, and Alex out into the blizzard, where they must rely on one another to get to safety??wherever that is. In the remote, freezing Tahoe wilderness, they have to survive more than just the elements. Soon it becomes clear that Alex's accomplices are hunting for all three of them, in a scheme that's gone too far and taken a chilling, deadly turn.

    Perfect for readers who love:

    Mysteries for teens Snowy, atmospheric thrillers Fans of Natasha Preston, Natalie Richards, and Karen McManus

    No s'han trobat descripcions de biblioteca.

    Descripció del llibre
    Sumari haiku

    Debats actuals

    Cap

    Cobertes populars

    Dreceres

    Valoració

    Mitjana: (3)
    0.5
    1
    1.5
    2
    2.5
    3 1
    3.5
    4
    4.5
    5

    Ets tu?

    Fes-te Autor del LibraryThing.

     

    Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 197,800,766 llibres! | Barra superior: Sempre visible