

S'està carregant… Zomerlieven (edició 2003)de Steve Colardijn
Detalls de l'obraZomerlieven de Steve Colardijn
No n'hi ha cap Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
No s'han trobat descripcions de biblioteca. |
![]() ValoracióMitjana:![]()
Ets tu?Fes-te Autor del LibraryThing. |
Op een warme zomeravond in 1974 ontmoet Frank Bomans, notoire losbol met een meer dan twijfelachtige reputatie, de al wat oudere kapster Jenny Verbeeck. Wat niemand voor mogelijk hield, gebeurt toch: Frank en Jenny worden een koppel. Moeder Florke kijkt verwonderd toe: is haar zorgenkind echt zijn wilde haren kwijt?
Maar Luc de jongere broer van Frank en op veel punten zijn tegenpool, is ook op vrijersvoeten. Zijn lief is Rosa, de veel jongere zus van Jenny en overal bekend als levenslustige en gemakkelijke griet.
De twee koppels beleven een heerlijke tijd. Tot ze besluiten om het technische vernuft en het zakelijk instinct van Luc te bundelen. Ze maken de grootste plannen en gaan samen in zaken ... (