IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

A Market of Dreams and Destiny de Trip Galey
S'està carregant…

A Market of Dreams and Destiny (edició 2023)

de Trip Galey (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaMencions
61Cap424,354 (3.64)2
Enter the bazaar of the bizarre—where fate and fortunes are for sale just beneath Covent Garden—in this high-stakes historical fantasy debut set in 19th-century London, perfect for fans of Neverwhere and The Night Circus. Below Covent Garden lies the Untermarkt, where anything and everything has a price: a lover's first blush, a month of honesty, a wisp of fortune. As a child, Deri was sold to one of the Market's most powerful merchants. Now, after years of watchful servitude, Deri finally spots a chance to buy not only his freedom but also his place amongst the Market's elite when he stumbles into the path of a runaway princess desperate to sell her royal destiny. But news of the missing princess and her wayward destiny spreads. Royal enforcers and Master Merchants alike are after it. Outmanoeuvring them all would all be hard enough had Deri not just also met the love of his life, a young man called Owain, whose employers are using the Market for their own nefarious schemes. Deri soon finds that the price of selling the royal destiny, making a name for himself, and saving the man he loves is dear. The cost of it all might just change the destiny of London forever..… (més)
Membre:Metachthonic
Títol:A Market of Dreams and Destiny
Autors:Trip Galey (Autor)
Informació:Titan Books (2023), 432 pages
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:Cap

Informació de l'obra

A Market of Dreams and Destiny de Trip Galey

Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

» Mira també 2 mencions

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Epígraf
Dedicatòria
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
For Robert, who is worth any price.
Primeres paraules
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Deri hummed to himself as he dodged through the crowd, an old scrap of rhyme dredged up from a memory so many times bought and sold it was all but worn through.
Citacions
Darreres paraules
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

Enter the bazaar of the bizarre—where fate and fortunes are for sale just beneath Covent Garden—in this high-stakes historical fantasy debut set in 19th-century London, perfect for fans of Neverwhere and The Night Circus. Below Covent Garden lies the Untermarkt, where anything and everything has a price: a lover's first blush, a month of honesty, a wisp of fortune. As a child, Deri was sold to one of the Market's most powerful merchants. Now, after years of watchful servitude, Deri finally spots a chance to buy not only his freedom but also his place amongst the Market's elite when he stumbles into the path of a runaway princess desperate to sell her royal destiny. But news of the missing princess and her wayward destiny spreads. Royal enforcers and Master Merchants alike are after it. Outmanoeuvring them all would all be hard enough had Deri not just also met the love of his life, a young man called Owain, whose employers are using the Market for their own nefarious schemes. Deri soon finds that the price of selling the royal destiny, making a name for himself, and saving the man he loves is dear. The cost of it all might just change the destiny of London forever..

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Debats actuals

Cap

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (3.64)
0.5
1
1.5
2 1
2.5
3 2
3.5
4 2
4.5 1
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 202,105,965 llibres! | Barra superior: Sempre visible