IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Empire of Shadows (Raiders of the Arcana) de…
S'està carregant…

Empire of Shadows (Raiders of the Arcana) (edició 2024)

de Jacquelyn Benson (Autor)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
29Cap829,036 (4.25)Cap
Nice Victorian ladies don't run off to find legendary lost cities.One trifling little arrest shouldn't have cost Ellie Mallory her job, but it's only the latest in a line of injustices facing any educated woman with archaeological ambitions.When Ellie stumbles across the map to a mysterious ancient city, she knows she's holding her chance to revolutionize Pre-Colombian history. There's just one teensy complication. A ruthless villain wants it, and Ellie is all that stands in his way.To race him to the ruins-and avoid being violently disposed of-she needs the help of maverick surveyor Adam Bates, a snake-wrangling rogue who can't seem to keep his dratted shirt on.But there's more than Ellie's scholarly reputation (and life) on the line. Her enemies aren't just looters. They're after an arcane secret rumored to lie in the heart of the ruins, a mythical artifact with a power that could shake the world.Between stealing trousers, plummeting over waterfalls, and trying not to fall in love with her machete-wielding partner, will Ellie be able to stop the oracle of a lost empire from falling into the wrong hands?Empire of Shadows is the first book in Jacquelyn Benson's smart, swashbuckling Raiders of the Arcana series. Read it now and dive into a rip-roaring historical fantasy adventure perfect for fans of Romancing the Stone and The Mummy.… (més)
Membre:rachelprice14
Títol:Empire of Shadows (Raiders of the Arcana)
Autors:Jacquelyn Benson (Autor)
Informació:Crimson Fox Publishing (2024), 476 pages
Col·leccions:La teva biblioteca, Per llegir
Valoració:
Etiquetes:Cap

Informació de l'obra

Empire of Shadows de Jacquelyn Benson

Cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

Cap

Nice Victorian ladies don't run off to find legendary lost cities.One trifling little arrest shouldn't have cost Ellie Mallory her job, but it's only the latest in a line of injustices facing any educated woman with archaeological ambitions.When Ellie stumbles across the map to a mysterious ancient city, she knows she's holding her chance to revolutionize Pre-Colombian history. There's just one teensy complication. A ruthless villain wants it, and Ellie is all that stands in his way.To race him to the ruins-and avoid being violently disposed of-she needs the help of maverick surveyor Adam Bates, a snake-wrangling rogue who can't seem to keep his dratted shirt on.But there's more than Ellie's scholarly reputation (and life) on the line. Her enemies aren't just looters. They're after an arcane secret rumored to lie in the heart of the ruins, a mythical artifact with a power that could shake the world.Between stealing trousers, plummeting over waterfalls, and trying not to fall in love with her machete-wielding partner, will Ellie be able to stop the oracle of a lost empire from falling into the wrong hands?Empire of Shadows is the first book in Jacquelyn Benson's smart, swashbuckling Raiders of the Arcana series. Read it now and dive into a rip-roaring historical fantasy adventure perfect for fans of Romancing the Stone and The Mummy.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Debats actuals

Cap

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (4.25)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4 3
4.5
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 208,707,165 llibres! | Barra superior: Sempre visible