IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

Saiyuki (Saiyuki) de Kazuya Minekura
S'està carregant…

Saiyuki (Saiyuki) (edició 2005)

de Kazuya Minekura

Sèrie: Saiyuki (8)

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
256381,894 (4.3)No n'hi ha cap
"Sanzo, Goku and Hakkai are out to find 'God' -- and Gojyo. At the same time, Gojyo climbs the seemingly endless stairway to heaven and is assailed by a very maternal monster. The gang finally catches up to Gojyo, but the battle has just begun."--from publisher's description.
Membre:alicetea
Títol:Saiyuki (Saiyuki)
Autors:Kazuya Minekura
Informació:TokyoPop (2005), Paperback
Col·leccions:La teva biblioteca
Valoració:
Etiquetes:No n'hi ha cap

Detalls de l'obra

Saiyuki, Volume 8 de Kazuya Minekura

No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Es mostren totes 3
I feel like this is the best volume of Saiyuki so far. There's serious plot development, a visible shift in character relationships, insight into certain POVs, and an actual paradigm change in how the story is going and will proceed from here on. Perfect for fans of Sanzo and Hakkai as well as Kougaiji and his group. Plus there's some really stunning looking panels in this book. ( )
  sarahlh | Mar 6, 2021 |
VOTO: 9

Avevo visto l'anime qualche anno fa su Mtv e mi era piaciuto tanto. Qualche mese fa, in fumetteria, ho trovato tutta la serie impacchettata e l'ho presa subito.

Molto bello! I personaggi mi stanno simpatici.

Ed è pieno e strapieno di frasi meravigliose! *_*
Un fonte di citazioni mitiche! *_* ( )
  Malla-kun | Sep 22, 2012 |
Since Gojyo left, the rest of the Sanzo party continues their journey West, but things just aren't going well. They finally decide to turn back and find Gojyo, even if it's just to kill him for leaving their party. Meanwhile, Gojyo is pursuing the priest that used then killed the kid from the last volume. They meet back up, and try to kill the priest, but he whomps them all, and the Sanzo party turns tail and runs, but not before Sanzo is wounded and the evil priest has stolen his Maten Scripture.

Once again, a very exciting and quick-moving story makes this a fast and enjoyable read. ( )
  Homechicken | Jun 1, 2008 |
Es mostren totes 3
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya

Pertany a aquestes sèries

Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Llocs importants
Informació del coneixement compartit en anglès. Modifica-la per localitzar-la a la teva llengua.
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics
LCC canònic

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

"Sanzo, Goku and Hakkai are out to find 'God' -- and Gojyo. At the same time, Gojyo climbs the seemingly endless stairway to heaven and is assailed by a very maternal monster. The gang finally catches up to Gojyo, but the battle has just begun."--from publisher's description.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Cobertes populars

Dreceres

Valoració

Mitjana: (4.3)
0.5
1
1.5
2
2.5
3 5
3.5 4
4 15
4.5 4
5 19

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 163,218,476 llibres! | Barra superior: Sempre visible