IniciGrupsConversesMésTendències
Cerca al lloc
Aquest lloc utilitza galetes per a oferir els nostres serveis, millorar el desenvolupament, per a anàlisis i (si no has iniciat la sessió) per a publicitat. Utilitzant LibraryThing acceptes que has llegit i entès els nostres Termes de servei i política de privacitat. L'ús que facis del lloc i dels seus serveis està subjecte a aquestes polítiques i termes.
Hide this

Resultats de Google Books

Clica una miniatura per anar a Google Books.

S'està carregant…

An American Homeplace (Virginia Bookshelf)

de Donald McCaig

MembresRessenyesPopularitatValoració mitjanaConverses
32No n'hi ha cap603,352 (4.5)No n'hi ha cap
In the tradition of Wendell Berry and John McPhee, Donald McCaig wites with a powerful sense of place, and of history of Virginia's Highland County, in An American Homeplace. On the fast track in the New York advertising world, McCaig gave it all up to move to a ramshackle farm in Virginia's upper Cowpasture River Valley. Enhanced by the author's evident love for his land and for the stories it has to tell, An American Homeplace is an inviting combination of personal memoir and narrative history.… (més)
No n'hi ha cap
S'està carregant…

Apunta't a LibraryThing per saber si aquest llibre et pot agradar.

No hi ha cap discussió a Converses sobre aquesta obra.

Sense ressenyes
Sense ressenyes | afegeix-hi una ressenya
Has d'iniciar sessió per poder modificar les dades del coneixement compartit.
Si et cal més ajuda, mira la pàgina d'ajuda del coneixement compartit.
Títol normalitzat
Títol original
Títols alternatius
Data original de publicació
Gent/Personatges
Llocs importants
Esdeveniments importants
Pel·lícules relacionades
Premis i honors
Epígraf
Dedicatòria
Primeres paraules
Citacions
Darreres paraules
Nota de desambiguació
Editor de l'editorial
Creadors de notes promocionals a la coberta
Llengua original
CDD/SMD canònics

Referències a aquesta obra en fonts externes.

Wikipedia en anglès

No n'hi ha cap

In the tradition of Wendell Berry and John McPhee, Donald McCaig wites with a powerful sense of place, and of history of Virginia's Highland County, in An American Homeplace. On the fast track in the New York advertising world, McCaig gave it all up to move to a ramshackle farm in Virginia's upper Cowpasture River Valley. Enhanced by the author's evident love for his land and for the stories it has to tell, An American Homeplace is an inviting combination of personal memoir and narrative history.

No s'han trobat descripcions de biblioteca.

Descripció del llibre
Sumari haiku

Dreceres

Cobertes populars

Valoració

Mitjana: (4.5)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4 1
4.5
5 1

Ets tu?

Fes-te Autor del LibraryThing.

 

Quant a | Contacte | LibraryThing.com | Privadesa/Condicions | Ajuda/PMF | Blog | Botiga | APIs | TinyCat | Biblioteques llegades | Crítics Matiners | Coneixement comú | 160,710,472 llibres! | Barra superior: Sempre visible